Joanna Kujawa

Pracuję w nurcie psychodynamicznym z osobami dorosłymi w ramach spotkań indywidualnych oraz prowadzę terapię par. Główne obszary mojej pracy to:

– zaburzenia depresyjne
– zaburzenia osobowości
– zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne
– zaburzenia lękowe
– kryzys w związku
– trudności w podejmowaniu decyzji
– problemy w relacjach z innymi ludźmi

– lęk przed odrzuceniem
– niestabilna samoocena
– nadmierne poczucie winy
– lęk przed zmianą
– lęk przed oceną innych
– trudności w stawianiu granic
– brak motywacji do działania

O mnie
Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobyłam kończąc całościowy 4-letni Kurs Psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, rekomendujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym
im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową.
Joanna Kujawa
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP), jak również Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Jestem w trakcie certyfikacji przez polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Stale rozwijam się poprzez pracę własną oraz uczestnictwo w licznych wykładach, seminariach i szkoleniach. W mojej pracy kieruję się zasadami kodeksu etycznego psychoterapeuty.

Pacjenci o mnie

Bardzo miła atmosfera w gabinecie, Pani Joanna bardzo przyjemna, w rozmowie z nią bardzo się otworzyłam. Mimo pierwszej wizyty i początku, jestem bardzo zadowolona i polecam. W kontynuacji terapii, Pani Joanna bardzo mi pomogła stanąć na nogi, sumienna praca z nią i systematyczność pozwoliły mi się w większości pogodzić z strata bliskiej osoby.

Ula D. Konsultacja psychoterapeutyczna

Ciężko o dobrego specjalistę ale zdecydowanie trafiłam Pani Joanna jest zaangażowana i spokojna co nie krępuje przy opowiadaniu o swojej potrzebie

Wiktoria Psychoterapia indywidualna

Pani Joanna jest bardzo miła i sympatycznoa osoba. Gdybym wcześniej trafiłabym na takiego psycholog to nie miała bym takich problemów jak teraz. Ale mam nadzieję że z tego wyjde

Joanna Psychoterapia indywidualna

Bardzo miła i kompetentna pani Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.Byłam bardzo zdenerwowana przed pierwszą wizytą,natomiast pani psychoterapeutka swoim podejściem i zaangażowaniem sprawiła że nawet się nie spostrzegłam a czas wizyty dobiegł końca.Dokładnie wsłuchiwała się i analizowała to co mówiłam.Atmosfera w gabinecie miła i spokojna.Utwierdziła mnie w przekonaniu że chcę być prowadzona przez tą panią psychoterapeutę.Bardzo polecam.

Iwona Psychoterapia indywidualna

Jak najbardziej polecam. Jedna wizyta a pomogła bardzo dużo. Przyjemna rozmowa,która pomogła znaleźć właściwy kierunek potrzebnej terapii.

Pacjent Psychoterapia indywidualna

Bardzo miła atmosfera w gabinecie, Pani Joanna bardzo przyjemna, w rozmowie z nią bardzo się otworzyłam. Mimo pierwszej wizyty i początku, jestem bardzo zadowolona i polecam. Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że Pani Joanna jest dobra słuchaczką i wprowadza bardzo przyjemna, spokojną i miłą atmosferę. Bardzo polecam 🙂

Paulina Psychoterapia indywidualna

Pani Joanna jest aktywnym słuchaczem. W gabinecie panuje dobra atmosfera sprzyjająca otworzeniu się. Pierwsza wizyta na tak

Eliza Psychoterapia indywidualna

Wizyta na bardzo fachowym poziomie. Rozmowa z panią bardzo pomocna . Napewno nie raz skorzystam z jej usług.

K.B Psychoterapia indywidualna

Terapie zaczęłam ok 2 miesięcy temu i bardzo się obawiałam czy napewno jest to dobry pomysł bo bałam się, krępowałam ale Pani Joanna daje takie poczucie spokoju, wzbudza zaufanie, skupia cała uwagę na pacjencie i co najważniejsze naprawdę słucha. Zawsze daje informacje zwrotną, nie ocenia i jestem pod wrażeniem, ze nawet drobne rzeczy o których wspomniałam miesiąc wcześniej Pani Joanna pamięta. Podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta i naprawdę po paru wizytach przestałam się stresować żeby się otworzyć. Naprawdę polecam Panią Joanne i naprawdę nie jest to łatwa decyzja ale z pewnością dobra decyzja.

Sabina Konsultacja online

Przyznam że wizyta wymagała dużo odwagi ale sie przełamałam i nie żałuje. Wchodze wgłąb siebie i wiem że da to efekty. Jestem zadowolona ze spotkania i polecam. Pani Joanna zdobywa zaufanie.

beta803 Psychoterapia indywidualna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wewnetrzny spokój pani Joanna daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala się otworzyć. Zawsze otrzymuję się informację zwrotną na opowiadany wcześniej problem. Pani Joanna podczas sesji skupia całą swoją uwagę na pacjencie. Ma niesamowitą pamięć do faktów, potrafi przywołać jakies zagadnienie opowiadane przez pacjenta parę miesięcy wcześniej. Ja ze swojej strony chciałabym podziękować, bo dzięki niej zmienilam swoje sceptyczne nastawienie do terapii. Polecam.

O.S. Psychoterapia indywidualna

Pani Joanna już od pierwszego spotkania zrobiła na mnie dobre wrażenie. Spokojny sposób bycia rozmowa z nią nie krępuje człowieka. To moja dopiero 2 wizyta ale wiem że dobrze trafiłam i nie mam zamiaru szukać innej osoby. Polecam Ja ze swojej strony chciałabym podziękować, bo dzięki niej zmienilam swoje sceptyczne nastawienie do terapii. Polecam.

Antonina Psychoterapia indywidualna

Pani Joanna bardzo miła i ciepła. Z wielką uwagą wysłuchała mojego problemu. Myślę że odnajdzie przyczynę moich dolegliwości. Po pierwszej wizycie jestem zadowolony. Polecam! Ja ze swojej strony chciałabym podziękować, bo dzięki niej zmienilam swoje sceptyczne nastawienie do terapii. Polecam.

Tadeusz Psychoterapia indywidualna

To początek,myślę źe złapiemy konakt ,jestem pełna nadziei,terapeutka profesionalna,juź na początku zwróciła uwagę na pewne sprawy nad którymi nigdy się nie zastanawiałam Ja ze swojej strony chciałabym podziękować, bo dzięki niej zmienilam swoje sceptyczne nastawienie do terapii. Polecam.

agnieszkaw11 Psychoterapia indywidualna

Pani Joanna pomogła mi uporać się z problemem, który negatywnie wpływał na moje relacje z ludźmi od dłuższego czasu. Po kilku sesjach byłem w stanie poukładać sobie w głowie kilka spraw. Ja ze swojej strony chciałabym podziękować, bo dzięki niej zmienilam swoje sceptyczne nastawienie do terapii. Polecam.

AP Psychoterapia indywidualna

Dzięki profesjonalnemu podejściu i jednoczesnie swobodnej atmosferze podczas rozmowy mogłam całkowicie otworzyć się przed Panią Joanną. Jest to osoba niezwykle empatyczna, cierpliwa i naprawdę potrafi słuchać. Bardzo polecam Panią Joanne! Ja ze swojej strony chciałabym podziękować, bo dzięki niej zmienilam swoje sceptyczne nastawienie do terapii. Polecam.

Osoba anonimowa Psychoterapia indywidualna

Świetny terapeuta, profesjonalne podejście do sprawy. Pani Joanna pomogła mi przejść przez ciężkie chwile w moim życiu. Cechuje się cierpliwością oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam. Ja ze swojej strony chciałabym podziękować, bo dzięki niej zmienilam swoje sceptyczne nastawienie do terapii. Polecam.

Agata Psychoterapia indywidualna
Scroll to Top